Twoja pracownia reklamy.

Od 30 lat tworzymy reklamy podświetlane. Znamy się na tym.

LITERY 3D
Tworzymy efektowne litery podświetlane. Możliwości jest wiele. Litery mogą świecić tylko z przodu, ale również mieć świecące boki, same krawędzie... wykonywaliśmy również zaawansowane projekty liter 3D, które podświetlone były obustronnie!
LEDONY
W ostatnich latach ledony zyskały dużą popularność. Stanowią doskonałą alternatywę dla neonów. Dzięki zastosowaniu podświetlenia LED możemy uzyskać wszystkie, możliwe kolory tęczy. Ledony wyglądają wpaniale we wnętrzach kawiarni, restauracji, industrialnych biur. Pięknie uzupełniają "zielone ściany", skąpane w liściach.
KASETONY REKLAMOWE
Jesteśmy producentem wysokiej jakości kasetonów reklamowych. Używamy sprawdzonych materiałów oraz stworzonych na nasze zamówienie transformatorów, które zapewniają bezpieczeństwo i woododporność naszych reklam zewnętrznych.
NAKLEJKI
W naszym parku maszynowym, znajdują się również drukarki, plotery tnące i laminarka. Tworzymy naklejki, etykiety i szablony na różnego rodzaju materiałach. Drukujemy i wycinamy papier, różnego rodzaju folie, naklejki z tapet samoprzylepnych, naklejki samochodowe... nie boimy się wyzwań! :)
FREZOWANIE
Oferujemy usługę frezowania. Frezujemy w drewnie, sklejce oraz tworzywach - plexi, dibond, szkło akrylowe.
DRUK WIELKOFORMATOWY
W ofercie posiadamy druk wielkoformatowy w technologii HP LATEX. Druk lateksowy jest nietoksyczny, bezwonny, bezpieczny do zastosowania we wnętrzach. Dostosowany do prezentacji z bliskiej odległości. Drukujemy fototapety, banery, plakaty również na mikrofibrze, poliestrze...
PLANSZE I BANERY
W ofercie posiadamy nie tylko reklamy podświetlane. Tworzymy również plansze i banery, które stanowią idealną reklamę zewnętrzną, np. w miejscach, do których doprowadzenie prądu jest utrudnione lub niemożliwe.
OKLEJANIE POJAZDÓW
Naklejki samochodowe wycinane z folii lub w formie grafiki drukowanej to jedna z popularniejszych form reklamy. Jest to również idealna forma dla tych, którzy bezinwazyjnie pragną spersonalizować swój pojazd. Wykonujemy naklejki z logo, z grafiką drukowaną na folii białej lub przezroczystej.
ZLECENIA NIETYPOWE
30 lat, to kawał czasu! Od 1991 roku, udało nam się zrealizować wiele projektów. Każdy na swój sposób inny. Poza klasycznymi kasetonami wykonywaliśmy piękne roboty ze sklejki, z wbudowanym telewizorem, przerabialiśmy stare szafy na ekspozytory sklepowe, dorabialiśmy do kasetonów elementy stylizowane, kute. Nie boimy się wyzwań, a nasze doświadczenie daje nam pewność, że sprostamy oczekiwaniom, naszym i Państwa!
Back to Top