Wydruki wielkoformatowe

ColorPainter 64S to nowa 64-calowa wielkoformatowa drukarka SEIKO zaprojektowana specjalnie do wielobarwnych wydruków  na foliach samoprzylepnych, papierach, banerach. Mimo szerokiego obszaru zadruku ( 160 cm) maszyna ta jest szczególnie dedykowana do prezezntacji prac z bliskiej odległości oraz zastosowań wystawienniczych. Normalny tryb pracy 720 dpi.
Wydruki mogą być eksponowane na zewnątrz przez okres do 3 lat.(nasłoniecznienie)
Dodatkowo pozbawione są szkodliwego cyklohexanonu i dlatego mogą być umieszczanie również w zamkniętych pomieszczeniach.

Wycinanie ploterowe

Dysponujemy ploterami o maksymalnej szerokości cięcia 1350 mm. Wyposażone są one w głowice aktywne dzięki czemu można wycinać małe i skomplikowane kształty bez utraty na jakości wycinanych elementów.  Ma to zastosowanie przy pracy na takich materiałach jak Flock, folie do piaskowania, folie odblaskowe. Specjalny system pozycjonowania wydruku pozwala na wycinanie ploterem po konturze wcześniej wydrukowanych prac. Kształ i wielkość dowolna (do 135 cm szerokości oraz długość dowolna). Dzięki takiemu rozwiazaniu możemy zaoferować przy jednoczesnym drukowaniu różne rozmiary z danego kształtu iwzoru. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu realizacji zlecenia i eliminuje wykananie kosztownych wykrojników niezależnie od ilości.